Sudan'da Kirvem Olur musun?

FAALİYETİMİZE DESTEK VERMEK İSTER MİSİNİZ?

BAĞIŞ YAP
Sudan'da Kirvem Olur musun? SAĞLIK FAALİYETİMİZ

Hicaz Derneği, Sağlık Olsun faaliyetleri kapsamında, Sudan’ın başkenti Hartum’da,  sünnet organizasyonuna düzenliyoruz. Hedefimiz yüzlerce çocuğumuzu sağlıklı bir şekilde sünnet ederek, hayatlarına dair bu önemli günde onların yanında olmak. Tecrübeli sağlık gönüllülerimiz ile 4 Nisan’da başlayacak olan sünnet organizasyonumuz, 3 gün sürecek. Sudan’da, Hicaz Derneği olarak geleneksel hale gelen sünnet organizasyonlarımız, bölge halkı tarafından ilgiyle ve heyecanla karşılanmaktadır.

Gönüllülerimizin de verdiği desteklerle, sağlık ekiplerimizin, can siperâne çalışmalarıyla, kısa sürede yüzlerce evladımız, sağlıklı bir şekilde sünnet ediliyor. Gelmişken buralara, bir anne babanın daha yüzünü güldürelim düşüncesiyle, organizasyon süresince her anın ince ince hesabı yapılıyor. 

Günün sonuna gelindiğinde ise, ekibimizin yüzündeki yorgunluk, binlerce tebessüme vesile olmanın mutluluğuna dönüşüyor. Sizler de 4 Nisan’da Sudan’da gerçekleştireceğimiz sünnet organizasyonumuza, destek olabilir, bir evladımızın bu anlamlı gününde kirvesi olabilirsiniz.

FAALİYETLERİMİZ TÜM FAALİYETLER